21. April 2018 - 20:00 till 22:00
Share it on:

Sto múch na terase Bukowski baru | Bukowski Bar | Saturday, 21. April 2018

STO MÚCH sa po prestávke vracajú na koncertné pódiá. Sme radi, že v Bratislave po dlhom čase vystúpia práve u nás!

Na jeseň sme otestovali kapacitu našej zadnej terasy na koncerte Billy Barman, na jar sa na open-air vystúpení u nás predstaví kapela STO MÚCH.

Podujatie je súčasťou nultého ročníka minifestivalu Charlesova lýra, ktorý sa začína vo štvrtok 19. apríla koncertom Silvia Speaks a kapely Inotaj, pokračuje v piatok 20. apríla akciou Midnight Jam Session a vyvrcholí v sobotu 21. apríla koncertom skupiny STO MÚCH. Podujatie organizujeme v spolupráci s Maretta Production.

- - - - -

Hudobná skupina STO MÚCH vznikla v januári 2005 v Banskej Bystrici. Nositeľom myšlienky STO MÚCH je hudobník a pesničkár Juraj Haško. Je autorom významnej väčšiny piesní, ktoré sú zaznamenané na doposiaľ vydaných albumov.

Pri tvorbe piesní a ich interpretácii skupina kladie dôraz na „slovenský spev“ a jeho zrozumiteľnosť, zvukomalebnosť, (inštru)mentalitu členov skupiny neprekračujúcu vlastné možnosti.

Koncertný program STO MÚCH je zostavený z piesní, ktoré sú nahraté na troch autorských albumoch: Z Hrušky Dole (2007), Fšehochuť (2008) a Skorotlčúce (2011).

- - - - -

Vstupné: 5 eur v predpredaji / 7 eur na mieste.

Lístky budú čoskoro v predpredaji na bare.