12. July 2020 - 13:30
WallraV Race Center, Glogow
Share it on:

Sport, Rekreacja, Edukacja | Sunday, 12. July 2020

SPORT, REKREACJA, EDUKACJA, czyli

open track i szkolenie motocyklowe13 i 14 LIPCA 2020 zapraszamy na trening z cyklu "UJARZMIĆ ZAKRĘTY". Można trenować przez jeden lub dwa dni.Oferujemy szkolenie motocyklowe - Akademia Motocyklowa Promoto "Promoto Academy" (370 zł/dzień) oraz treningi torowe w formule “open track” (220 zł/dzień).

Szczegóły treningów i szkoleń są dostępne na naszej stronie https://www.promototeam.pl/

Nie musisz martwić się którą grupę i poziom wybrać, my to zrobimy za Ciebie.12 LIPCA (niedziela) ok. godz. 20 szkolenie teoretyczne dla uczestników Promoto Academy jako wstęp do szkolenia praktycznego.13 LIPCA (poniedziałek) - grupy szkoleniowe oraz treningi "open track"14 LIPCA (wtorek) - trzy grupy treningów "open track"

/torowicze, którzy wcześniej przeszli szkolenie Promoto Academy, mogą trenować w grupie open track, a my dopasujemy grupę o odpowiednim poziomie/Pierwszego dnia (13.07) zapraszamy na szkolenie Promoto Academy oraz osoby chętne na dwudniowy trening "open track", a drugiego dnia (14.07) zapraszamy osoby chętne na jednodniowy trening "open track".13.07 - jeździmy od godz. 9 do 16 w sesjach po 20 min co godzinę, podzieleni na 3 grupy (każda grupa ma 7 sesji).

14.07 - jeździmy od godz. 8 do 16 w sesjach po 20 min co godzinę, podzieleni na 3 grupy (każda grupa ma 8 sesji).Na torze obowiązuje ograniczenie głośności max 100 dB. Bezwzględnie przestrzegane.Możliwość NOCLEGU we własnym namiocie/aucie/przyczepie na terenie toru za dodatkową opłatą - 30zł/noc/osoba (płatne na miejscu).

Od 4 maja funkcjonują hotele i miejsca noclegowe.Aromatyczna kawa z ekspresu jest w cenie dla wszystkich uczestników. Zabierzcie ze sobą kubki wielorazowe.LUNCH w formie cateringu (ciepły i smaczny dwudaniowy obiad, mięsny, wege lub gluten free) dodatkowo płatny 20 zł/osoba/dzień.Zapraszamy do zapisów na jeden lub dwa dni poprzez WYSŁANIE WIADOMOŚCI do Promoto Team (kliknięcie "wezmę udział" nie oznacza zarezerwowanego miejsca).Decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ liczna miejsc jest BARDZO OGRANICZONA.WAŻNE:

W związku z obecną sytuacją będziemy przestrzegać obowiązujących zaleceń i procedur sanitarnych. I będziemy również tego wymagali od Was.Do zobaczenia na torze! :)

Promoto TeamPartnerzy:

https://aries-moto.pl/

http://www.motofast.pl/