05. October 2020 - 19:00 till 20:00
Kalah CZ, Prague
Share it on:

Kalah nový kurz pro začátečníky | Monday, 05. October 2020

Nový kurz Kalah Israeli Combat System pro začátečníky.

Začínáme 5. Října 2020

Dále každé Pondělí a Středu, vždy od 19:00 v AQ GYM UNDERGROUND, Vinohradská 40, Praha 2. Přijďte nezávazně a zdarma vyzkoušet v prvním týdnu, tedy 5. a 7. Října. Jestli přijdete znovu je jen na vás.Kurz je určen pro muže i ženy od 15 let. Předchozí zkušenosti s jakýmkoliv sportem, či sebeobranným systémem nejsou nutné. Všichni začínají ,,od nuly,,.

Počet kurzistů ve skupině je cca 20.První trimestr je vypsán na celkem 23 tréninků za tři měsíce. (5.Října - 21.Prosince) Skupina je uzavřená a spolu pak pokračuje dále dalšími trimestry kurzu. Cena prvního semestru je 3780,- kč (180,-kč/trénink - 21 placených tréninků).Další info a dotazy:

www.kalah.cz

email

Pavel: 603 842 341

Martin: 739 080 852Pro přihlášení se do kurzu a rezervování si místa, nutno odeslat email na emailKalah je izraelský bojový systém, založený Idanem Abolnikem. Specializuje se na boj zblízka a obranu proti chladným a střelným zbraním. Je mezinárodně uznávaný jako jeden z nejefektivnějších bojových systémů současnosti. Používají ho vojenské i civilní složky po celém světě, od Jižní Afriky, po Evropu a Spojené státy. Systém Kalah není bojovým sportem, ani uměním. Jde o systém používaný proti opravdovému násilí v reálném životě. Jde o reálnou sebeobranu a o systém přežití.Idan Abolnik je zakladatelem a hlavním instruktorem systému Kalah. Za sebou má desetiletí bojových zkušeností ve válečných konfliktech, kde nasbíral dostatek zkušeností s ozbrojeným i neozbrojeným bojem. V systému Kalah vychází i ze svého působení v nejvyšších vrtsvách izraelské armády a v diplomatické ochrance. V izraelské armádě byl mio jiné vybrán do jedné z nejuznávanějších speciálních jednotek, Golani. Během aktivní služby se zúčastnil řady vysoce nebezpečných operací v Izraeli i mimo něj a také byl zodpovědný za výcvik jednotky. Jednotka Golani je známá pro své bojové zásluhy v Libanonu a pásmu Gaza.

Více info o idanovi najdete zde: www.kalahia.comS sebou sportovní obuv na přezutí, sportovní oděv a suspenzor (pánové i dámy). Doporučujeme: https://www.fightstuff.cz/vyhledavani/?string=suspenzorKalah není sport.

Kalah není bojové umění.

Kalah je realita a šance na přežití.Kalah změní váš pohled na sebeobranu.Těšíme se na vás

Martin Sládek a Pavel Strouhal
If you wish to delete this event continue here.