23. June 2017 - 13:00
Share it on:

Другий Форум обміну та перетворень "Сучасне місто" | Vinnytsya | Friday, 23. June 2017

У Вінниці відбудеться другий Форум обміну та перетворень «Сучасне місто»
23-24 червня у Вінниці (Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. Тімірязєва, вул. Соборна, 73) відбудеться Форум обміну та перетворень «Сучасне місто» в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), організований ГО «Культпрожектор» (Запоріжжя), ГО «Укрпростір» (Запоріжжя), ГО «Лабораторія актуальної творчості» (Вінниця), Медіа клуб громадського діалогу «Європростір» (Нова Каховка).
Мета заходу – обмін досвідом між активістами Вінниці, Запоріжжя та Нової Каховки через обговорення можливих кроків перетворення міст на комфортні для проживання, вироблення спільного бачення вирішення проблем міст, враховуючи напрацьовані практики.
Серед питань для обговорення – як дослідити і враховувати думку громади для формування ідеї міського простору, ефективна взаємодія з владою, впровадження досвіду інших міст і держав з урахування міської специфіки та історії, креативна індустрії, розвиток туризму через культуру.
До участі на Форум запрошуються всі зацікавлені. Участь безкоштовна.
Містки громадської активності #Cultprojector #Ukrprostir